בוטוקס לטיפול בהזעת יתר

בוטוקס לטיפול בהזעת יתר בבית השחי

בית השחי - Axillary Hyperhidrosis   
הזעה מוגברת בבתי השחי יכולה לגרום ליותר מאי נוחות. היא יכולה לשנות את אורח החיים של חלק מן האנשים הסובלים ממנה: האנרגיה המושקעת בהסתרת הכתמים הגדולים המתפשטים בבגדים באופן קבוע, או בזמנים בלתי צפויים, היא עצומה. הורדה של בגד עליון (כמו מעיל, סודר, עליונית וכו') הופכת לדילמה קשה לסובל מהזעת יתר בבתי השחי. ההחלטות בנוגע להתאמת הבגדים גם היא חשובה, מכיוון שישנם בגדים מסוגים שונים המגבירים זיעה וצבעים מסוימים מבליטים אותה.
המודעות העצמית הנדרשת מאנשים אלו בסיטואציות חברתיות, במיוחד אם חם או נרגשים, גורמת לעיתים להימנעות ממצבים חברתיים או מקצועיים מביכים. פתרון הבעיה מאפשרת לאדם הסובל לחוות חיים חדשים, חופשיים מחרדות.

בוטוקס לטיפול בהזעת יתר בכפות הידיים

כפות ידיים - Palmar Hyperhidrosis  
בדרך כלל ההזעה בכפות הידיים מופיעה בגיל הילדות והיא תכונה העוברת בתורשה. 
הזעת יתר זו גורמת להפרעה קשה במיוחד. ידיים רטובות או נוטפות באופן קבוע, אינה רק סיטואציה מביכה במגע, אלא הפרעה משמעותית בתפקוד היום-יומי בעבודה, בבית הספר, בבית וכו'. 
הרטבה של דף בזמן כתיבה, הכתמה של כלים, חוסר יכולת להחזיק דברים מסוימים שלא יחליקו, מקצועות שלא נתן לעסוק בהם כמו: נגינה, חשמלאות, צורפות ועוד, כל אלו מדגימים את ההשפעה השלילית הגדולה של הפרעה זו.
אנשים הסובלים מהזעת יתר בכפות הידיים נוטים להימנע ממגע, כמו לחיצת יד, ומנגבים את ידיהם באופן קבוע כל מספר דקות במגבת חבויה או בבגדים.
הפחתה או העלמה של ההזעה בכפות הידיים גורמת לעלייה מיידית ומשמעותית באיכות החיים.
 

בוטוקס לטיפול בהזעת יתר בכפות הרגליים

כפות הרגליים - Plantar Hyperhidrosis
אנשים רבים מתלוננים על כפות רגליים מזיעות. מכיוון שכף הרגל עטופה בדרך כלל בגרביים ונעליים, הרי הלחות המצטברת סביבן יוצרת ריח רע כתגובה של המים עם חומרי ההנעלה (ניילון, כותנה, עור וכו') עם חומרי הפירוק החיידקיים המצטברים במקום. למרות שבעיית הריח מטרידה ביותר, הרי גם ללא בעיית ריח, הזעה מוגברת מפריעה בהליכה עם סנדלים, עקבים, נעלי עור ועוד. הרטיבות התמידית, החום וחוסר האוורור יוצרים סביבה אידיאלית להתפתחות פטרת בציפורניים ובין האצבעות ודלקות קשות בעור.  
 

מהו בוטוקס (בוטולינום טוקסין - BOTULINUM TOXIN)

הטיפול בבוטולינום טוקסין הפך בשנים האחרונות לטיפול חשוב ומוביל בתחומים שונים וביניהם גם בהזעת יתר בו הוא נחשב טיפול עיקרי.
בוטולינום טוקסין הנו תכשיר בטוח, המוזרק לעור ומפסיק את פעילות בלוטות הזעה באזור המטופל. הטיפול נעשה על ידי הזרקת התרופה לאזור המזיע באמצעות מחט זעירה.
הטיפול הוא קצר ופשוט ואין צורך במנוחה או בחריגה משגרת החיים. לאחר מספר ימים האזור המזיע מתייבש לתקופה של 10 חודשים בממוצע (בין 3 חודשים למס' שנים).
בטיחות הבוטולינום טוקסין ויעילותו הוכחה מעל לכל ספק  במספר רב מאד של עבודות מחקר מבוקרות שכללו מטופלים רבים ושפורסמו במיטב הספרות הרפואית.
באמצעות התכשיר (בוטוקס/דיספורט) ניתן לטפל בהזעת יתר כמעט בכל איבר בגוף.
הטיפול אינו מומלץ לילדים, נשים בהריון, ונשים מניקות.
מהניסיון הרב שנצבר במרפאת או.אר התוצאות הן מצוינות ורבים מהמטופלים חשים שיפור גדול באיכות חייהם. טווח ההשפעה משתנה מאדם לאדם ואינו ניתן לחיזוי. בכל תקופת ההשפעה אין צורך בטיפולים נוספים ומכשחוזרת ההזעה ניתן להחליט אם ומתי לחזור על הטיפול.
 
יתרונות הטיפול בבוטולינום טוקסין (בוטוקס):
זהו טיפול קצר, קל ופשוט הנעשה במסגרת המרפאה ואינו דורש שינוי בשגרת היום.
הטיפול הוא בטוח לחלוטין וללא תופעות לוואי.
 
חסרונות הטיפול בבוטולינום טוקסין(בוטוקס):
השפעת הטיפול היא זמנית ויש לחזור על הטיפול בד"כ לפחות פעם בשנה.
מחיר הטיפול יקר יחסית והוא נובע מהעלות הגבוהה של התרופה.  באיברים בהם האזור המזיע הוא קטן, כמו בבתי השחי, כמות התרופה המוזרקת היא קטנה ולכן עלות הטיפול יחסית נמוכה. לעומת זאת טיפול בכפות הידיים או הרגליים, שבהם השטח המזיע גדול ומצריך כמות גדולה של תרופה, עלות הטיפול גבוהה יותר.

 
  לחצו לאבחון רפואי / יצירת קשר
  לאבחון רפואי לחצו כאן או התקשרו 1800-390-390
לאבחון רפואי או יצירת קשר התקשרו עכשיו 1800-390-390
תאמו אבחון והתאמה אישית ללא התחייבות התקשרו: 073-2065641
או מלאו את הטופס:
מלאו את הטופס הקצר וצוות המרפאה יחזור אליכם בהקדם:
   

או.אר - מרפאות האסתטיקה של דר' וידר
כתובתינו: שד' אבא אבן 8 הרצליה פיתוח בניין B קומה ד'

טלפון המרפאה: 1800-390-390
לבאים בתחבורה ציבורית: קווי אוטובוס 27 או 11 מתחנת רכבת הרצליה ועד לתחנה ברחוב שדרות אבא אבן 1 הרצליה בסמוך למרפאה.


מפת אתר