טיפול בהזעת יתר ברגליים ובידיים - idromed

לסובלים מהזעת יתר בכפות הידיים פעולות פשוטות כמו לחיצת יד, נגינה בפסנתר או גיטרה, ליטוף, הקלדה במחשב מלוות בתסכול, בחוסר נוחות, בתכנון מוקדם.
גם לסובלים מהזעת יתר בכפות הרגליים כל פעולה טבעית ופשוטה גורמת לחוסר נוחות. בחירת הסנדל האופנתי בעייתית, בחירת נעל הערב מלווה בתסכול, הליכה ללא נעליים בבית עשוייה להוביל להחלקה בלתי נשלטת.

הזעת יתר בכפות ידיים ורגליים? סוף לזיעה!

כ-3% מהאוכלוסייה בישראל סובלת מהזעת יתר בכפות ידיים/רגליים.
מדובר בבעיה היוצרת לילדים ולמבוגרים השלכות חברתיות וקשיים בפעולות יומיומיות פשוטות ומורכבות. מצב של לחיצת יד בפגישה חשובה דורשת פעולת ניגוב מקדימה. נגינה בתופים, הנחת כף היד על השולחן בבית הקפה וכל פעולה בסיסית הופכת לפעולה לא פשוטה המלווה בחוסר נעימות ותסכול אין סופי. רגליים רטובות יוצרות מגבלת נעל ובעיית פטרת וריח בלתי נעים.

טיפול ביתי פשוט – ושולטים בהזעת היתר

היום עם הקדמה והטכנולוגיה המתקדמת עומד לרשותכם מכשיר ביתי שיסייע לכם בטיפול פשוט וקל. פעמיים בשבוע 20 דק' טיפול ביתי. בעזרת המכשיר ניתן לטפל בהזעת היתר בכפות הידיים וכפות הרגליים וליהנות מחיי יומיום נעימים ורגועים.


אידרומד  PS5 – מכשיר היונטופורזיס המתקדם ביותר לפתרון הזעת היתר בכפות הידיים ובכפות הרגליים.
מכשיר קטן, קל לתפעול המאפשר לכם טיפול ופתרון בעית ההזעה בכפות הידיים ובכפות הרגליים - אצלכם בבית.

מהי בעצם הזעה?

הזעה היא הפרשת נוזל מימי חסר צבע וריח מבלוטות הזיעה המצויות בעור, והיא נועדה לשמש כמנגנון צינון הגוף (מעין "רדיאטור") כאשר גופנו מתחמם.
בעוד שהזעה היא תהליך טבעי הנחוץ לגוף, קיימת תופעה של "הזעת יתר" (hyperhidrosis), אשר גורמת סובלים ממנה לפגיעה באיכות החיים, תחושת חוסר נוחות ומגבלות שונות.

כיצד פועלת שיטת היונטופורזיס?

מכשירי היונטופורזיס משתמשים במים כמוליך של זרמים חשמליים מתונים ומבוקרים דרך החלק העליון של העור בכפות הידיים וכפות הרגליים, ובאמצעות הקפדה והתמדה בטיפול למעשה גורמים להפחתה דרמטית של ההזעה בכפות הידיים ובכפות הרגליים עד כדי יובש מקסימלי.
לעומת טיפולים מסורתיים אחרים, כגון תרופות כימיות, הזרקות בוטוקס או ניתוח סימפטקטומי, השיטה היא ללא התערבות תרופתית כלשהי וללא פעילות פולשנית, בטיפול ביתי נוח ופשוט, בטוח לחלוטין וללא תופעות לוואי.
 

אידרומד  PS 5 idromed

מכשיר הIdromed 5 PS – הוא הפיתוח האחרון והמתקדם ביותר ומיוצר בגרמניה, ובעל מוניטין כמכשיר הטוב ביותר שקיים כיום, כשהוא מספק את הטיפול היעיל ביותר וחווית הטיפול הנעימה ביותר. לעומת מכשירים אחרים שקיימים בשוק, האידרומד PS5 הוא עם חיבור קבוע לחשמל ולא מופעל על ידי סוללות. התפעול מאוד קל ופשוט, באמצעות לוח בקרה עם מסך LCD נוח וידידותי לשימוש.

יתרונות הטיפול ב idromed:

  • זמני טיפול קצרים
  • זרם הפולסים נוח למשתמשים וגם לילדים
  • אזור טיפול גדול
  • סטנדרט גרמני

עבור מי השימוש ב- idromed אסור?

  • נשים בהריון
  • נשים מניקות
  • סובלים מבעיות לב, ובפרט מושתלי קוצב לב
  • מושתלי פלטינות בידיים וברגליים.


 
  לחצו לאבחון רפואי / יצירת קשר
  לאבחון רפואי לחצו כאן או התקשרו 1800-390-390
לאבחון רפואי או יצירת קשר התקשרו עכשיו 1800-390-390
תאמו אבחון והתאמה אישית ללא התחייבות התקשרו: 073-2065641
או מלאו את הטופס:
מלאו את הטופס הקצר וצוות המרפאה יחזור אליכם בהקדם:
   

או.אר - מרפאות האסתטיקה של דר' וידר
כתובתינו: שד' אבא אבן 8 הרצליה פיתוח בניין B קומה ד'

טלפון המרפאה: 1800-390-390
לבאים בתחבורה ציבורית: קווי אוטובוס 27 או 11 מתחנת רכבת הרצליה ועד לתחנה ברחוב שדרות אבא אבן 1 הרצליה בסמוך למרפאה.


מפת אתר