טיפול מילוי קמטים

ירידה בנפח הרקמה תת עורית

רקמת העור מורכבת ממספר שכבות (אפידרמיס, דרמיס, תת-עור ועצם).
בין השכבות ובתוכן ישנם חומרים התומכים ברקמה כמו: שומן, קולגן, אלסטין, חומצה היאלורונית ועוד.
עם הגיל מופיעה הידלדלות טבעית של הרקמה התת עורית על כל מרכיביה. בתהליך זה העור, שהיה מתוח היטב כשהוא נתמך ברקמה התת עורית, מאבד את התמיכה והופך להיות רפוי יותר ומדולדל. מופיעים קמטים בצידי האף, השפתיים ההופכות דקות ומקומטות, מופיעים קמטים באזור הלחיים ובאזורים נוספים של הפנים.
ניתן לדמות תהליך זה, בפשטנות, ככרית פוך שהתרוקנה ממילוי הנוצות שלה, ומכיוון שכך, הופכת לרפויה ובלויה והבד העוטף אותה מקומט.
הטיפול העיקרי באיבוד הנפח הוא הגדלת התמיכה מתחת לעור, דבר המושג על ידי הזרקת חומרי מילוי באזורי החסר.
הזרקת חומרי מילוי למילוי קמטים מסוגים שונים מתבצעת בעיקר לקמטים בצידי האף, לקמטוטים סביב השפתיים, ולקמטים אחרים בפנים ובצוואר. בעצם, ניתן למלא כל חסר בהזרקה של חומרי המילוי.
בטיפול הזרקת חומרי מילוי, הדגש העיקרי הוא על היד המבצעת. מכיוון שמדובר בטיפול מילוי קמטים שהוא פיסול ועיצוב הפנים לכל דבר ועניין, יש חשיבות רבה לרופא מנוסה ומיומן, על מנת לקבל תוצאה טבעית ולא מוגזמת של מילוי קמטים.
 

כיצד מתבצעת הזרקת חומרי מילוי? 

תהליך ההזרקה ומילוי הקמטים הוא פשוט, קל ובטוח כאשר הוא מבוצע בידיים מיומנות.
הטיפול אינו מצריך הכנה מיוחדת או שינוי במהלך היום הרגיל: ניתן לתאם מראש פגישה עם הרופא (פגישת יעוץ) ולאחר ראיון שבמהלכו נעשה יעוץ מלא ומקיף, נקבעת תוכנית הטיפול שיכולה להתחיל מיידית. 
ההזרקה נעשית לאחר מריחת משחת אלחוש (הרדמה) באזור הטיפול ולעיתים יש צורך בהרדמה מקומית (בדומה להרדמה שמבוצעת לפני טיפול שיניים).
טיפול במילוי קמטים נמשך דקות בודדות והתוצאות נראות כבר תוך כדי ההזרקה ומיד אחריה. בדרך כלל אין מניעה להמשיך בשגרת היום לאחר הטיפול.
לא צפויות תופעות לוואי משמעותיות למעט שטפי דם זעירים, נפיחות או אודם במקום ההזרקה. תופעות אלו, אם קורות, הן קלות וחולפות מעצמן.
בהזרקה לאזור השפתיים צפויה נפיחות ושטפי דם בשכיחות גבוהה יותר. תופעות אלו יכולות להימשך מס' ימים ויש לשקול זאת בתכנון מועד ההזרקה. מטופלים הסובלים מהרפס באזור השפתיים ("פצעי קור" או פצעים בשפתיים המופיעים במצבי מתח או מחלת חום) זקוקים לטיפול מונע בכדורים לפני הזרקה לאזור זה.

 
  לחצו לאבחון רפואי / יצירת קשר
  לאבחון רפואי לחצו כאן או התקשרו 1800-390-390
לאבחון רפואי או יצירת קשר התקשרו עכשיו 1800-390-390
תאמו אבחון והתאמה אישית ללא התחייבות התקשרו: 073-2065641
או מלאו את הטופס:
מלאו את הטופס הקצר וצוות המרפאה יחזור אליכם בהקדם:
   

או.אר - מרפאות האסתטיקה של דר' וידר
כתובתינו: שד' אבא אבן 8 הרצליה פיתוח בניין B קומה ד'

טלפון המרפאה: 1800-390-390
לבאים בתחבורה ציבורית: קווי אוטובוס 27 או 11 מתחנת רכבת הרצליה ועד לתחנה ברחוב שדרות אבא אבן 1 הרצליה בסמוך למרפאה.


מפת אתר