הזעת יתר בכפות הידיים

הזעת יתר בכפות הידיים

ד"ר צחי וידר

לאבחון רפואי התקשרו 1700-700-723 או מלאו טופס זה

אני מאשר קבלת תוכן פרסומי

הזעת יתר בכפות הידיים

 

הזעה היא הפרשת נוזל מימי חסר צבע וריח מבלוטות הזיעה המצויות בעור, והיא נועדה לשמש כמנגנון צינון הגוף כאשר גופנו מתחמם. בעוד שהזעה היא תהליך טבעי הנחוץ לגוף, קיימת תופעה של הזעת יתר כפות הידיים hyperhidrosis, אשר גורמת לסובלים ממנה פגיעה באיכות החיים, תחושת חוסר נוחות ומגבלות שונות.

 

עם מה אנשים שסובלים מהזעת יתר בכפות הידיים צריכים להתמודד

 

עבור אותם אנשים הסובלים מתופאת הזעת יתר בכפות הידיים, פעולות יומיומיות כמו לחיצת יד, נגינה בפסנתר וגיטרה, ליטוף ואפילו הקלדה במחשב, מלוות בתסכול וחוסר נוחות, ומצריכות תכנון מוקדם. בדרך כלל, ההזעה בכפות הידיים מופיעה בגיל הילדות, והיא תכונה העוברת בתורשה. הזעת יתר זו גורמת להפרעה קשה במיוחד, שכן ידיים רטובות או נוטפות באופן קבוע, אינה רק סיטואציה מביכה במגע, אלא הפרעה משמעותית בתפקוד היומיומי בעבודה, בבית הספר ובבית. הרטבה של דף בזמן כתיבה, חוסר יכולת להחזיק דברים שלא יחליקו, מקצועות שלא נתן לעסוק בהם, כמו: נגינה, חשמלאות, צורפות ועוד – כל אלו מדגימים את ההשפעה השלילית הגדולה של הפרעה זו. מדובר בבעיה היוצרת לילדים ולמבוגרים השלכות חברתיות, שכן אנשים הסובלים מהזעת יתר בכפות הידיים נוטים להימנע ממגע, ומנגבים את ידיהם באופן קבוע כל מספר דקות במגבת חבויה או בבגדים.

 

הזעה בכפות הידיים

 

להזעת יתר בכפות הידיים יש פתרונות – שלושה טיפולים להפחתה או אפילו להעלמה של הזעה בכפות הידיים – ניתוח לניתוק העצב הסימפתטי, הזרקת בוטוקס, וכמובן טיפול PalmaDry. פתרון זה הוא פשוט באמצעות מכשיר טכנולוגי. טיפול זה וטיפול בוטוקס הם פתרונות מצוינים ויעילים ומוצעים במרפאת ד”ר צחי וידר.

 

איזה טיפול מתאים למי?

 

כל אדם הסובל מהזעה מוגברת בכפות הידיים יכול בקלות יחסית לחוות חיים חופשיים מחרדות, מבוכות ואי נעימויות וליהנות מתחושת יובש – חשוב להבין, כי לא כל שיטה מתאימה לכל אדם ועל כן חשוב לבחון את סך היתרונות אל מול סך החסרונות, של כל אחת מהשיטות ורק לאחר מכן לבחור בשיטה המומלצת.

 

מרפאתו של ד”ר צחי וידר מובילה במתן טיפול מקצועי ואיכותי בהזעת יתר בכפות הידיים – לאבחון רפואי ומתן פתרון בהתאמה אישית צרו איתנו קשר ונשמח להפוך את חייכם לאיכותיים יותר.

הזעת יתר בכפות הידיים

הזעה היא הפרשת נוזל מימי חסר צבע וריח מבלוטות הזיעה המצויות בעור, והיא נועדה לשמש כמנגנון צינון הגוף כאשר גופנו מתחמם. בעוד שהזעה היא תהליך טבעי הנחוץ לגוף, קיימת תופעה של הזעת יתר hyperhidrosis, אשר גורמת לסובלים ממנה פגיעה באיכות החיים, תחושת חוסר נוחות ומגבלות שונות.

עם מה אנשים שסובלים מהזעת יתר בכפות הידיים צריכים להתמודד

עבור אותם אנשים הסובלים מהזעת יתר בכפות הידיים, פעולות יומיומיות כמו לחיצת יד, נגינה בפסנתר וגיטרה, ליטוף ואפילו הקלדה במחשב, מלוות בתסכול וחוסר נוחות, ומצריכות תכנון מוקדם. בדרך כלל, ההזעה בכפות הידיים מופיעה בגיל הילדות, והיא תכונה העוברת בתורשה. הזעת יתר זו גורמת להפרעה קשה במיוחד, שכן ידיים רטובות או נוטפות באופן קבוע, אינה רק סיטואציה מביכה במגע, אלא הפרעה משמעותית בתפקוד היומיומי בעבודה, בבית הספר ובבית. הרטבה של דף בזמן כתיבה, חוסר יכולת להחזיק דברים שלא יחליקו, מקצועות שלא נתן לעסוק בהם, כמו: נגינה, חשמלאות, צורפות ועוד – כל אלו מדגימים את ההשפעה השלילית הגדולה של הפרעה זו. מדובר בבעיה היוצרת לילדים ולמבוגרים השלכות חברתיות, שכן אנשים הסובלים מהזעת יתר בכפות הידיים נוטים להימנע ממגע, ומנגבים את ידיהם באופן קבוע כל מספר דקות במגבת חבויה או בבגדים.   הזעה בכפות הידיים   להזעת יתר בכפות הידיים יש פתרונות – שלושה טיפולים להפחתה או אפילו להעלמה של הזעה בכפות הידיים – ניתוח לניתוק העצב הסימפתטי, הזרקת בוטוקס, וכמובן טיפול PalmaDry. פתרון זה הוא פשוט באמצעות מכשיר טכנולוגי. טיפול זה וטיפול בוטוקס הם פתרונות מצוינים ויעילים ומוצעים במרפאת ד”ר צחי וידר.

איזה טיפול מתאים למי?

כל אדם הסובל מהזעה מוגברת בכפות הידיים יכול בקלות יחסית לחוות חיים חופשיים מחרדות, מבוכות ואי נעימויות וליהנות מתחושת יובש – חשוב להבין, כי לא כל שיטה מתאימה לכל אדם ועל כן חשוב לבחון את סך היתרונות אל מול סך החסרונות, של כל אחת מהשיטות ורק לאחר מכן לבחור בשיטה המומלצת.   מרפאתו של ד”ר צחי וידר מובילה במתן טיפול מקצועי ואיכותי בהזעת יתר בכפות הידיים – לאבחון רפואי ומתן פתרון בהתאמה אישית צרו איתנו קשר ונשמח להפוך את חייכם לאיכותיים יותר.

ד"ר צחי וידר

לאבחון רפואי התקשרו 1700-700-723 או מלאו טופס זה

אני מאשר קבלת תוכן פרסומי

המחבר: ד"ר צחי וידר Youtube icon Fecebook icon Google Plus

mmד"ר צחי וידר, רופא מנתח ומומחה עם שם עולמי בתחום הזעת יתר. הוא החל את דרכו בכירורגיה כללית ולאורך השנים התמחה בתחום. ד"ר וידר ייסד את מרפאת או.אר העוסקת בטיפולים חדשניים ופיתוח טכנולוגיות לטיפול בהזעה. ד"ר וידר הוא בוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת בן גוריון שבנגב ועבר השתלמויות במרכזים רפואיים מובילים בעולם.

Call Now Button

מרפאות OR - המרכז הראשון והמוביל בישראל לטיפול בהזעת יתר

6,302 מטופלים כבר פתרו את בעיית ההזעה!
לפגישת אבחון עם רופא מומחה ללא עלות