הזעת יתר - טיפול, אבחון ומידע כללי

הזעת יתר

ד"ר צחי וידר

לאבחון רפואי התקשרו 1700-700-723
או מלאו טופס זה


140

הזעת יתר בבית השחי

הזעת יתר בבית השחי מוגדרת כהזעה מוגזמת המופיעה ללא קשר לפעילות גופנית, לטמפרטורת הסביבה או למצב נפשי. התופעה מופיעה אצל למעלה מ- 3% מהאוכלוסיה, כאשר לחלק גדול מהם הזעת היתר מפריעה באופן משמעותי בתפקוד היומיומי.

 

מאחר והזעה מוגברת בבתי השחי אינה גורמת רק לאי נוחות, היא עשויה לשנות את אורח החיים של חלק מן האנשים הסובלים ממנה: הימנעות מאינטראקציה חברתית או מקצועית, השקעת אנרגיה בהסתרת הכתמים הגדולים המתפשטים בבגדים, קבלת החלטות לגבי הלבוש המושפעות מההזעה המוגברת והמודעות העצמית הנדרשת מאנשים אלו בסיטואציות חברתיות, במיוחד כשחם או כשנרגשים.

 

טיפול בהזעת יתראיך מטפלים בהזעת יתר

חשוב לדעת שלהזעת יתר בבית השחי יש פתרון, ואדם הסובל מהזעה מוגברת יכול לחוות חיים חופשיים מחרדות וליהנות מעלייה משמעותית באיכות חייו. עד היום, הפתרון המרכזי להפסקת הזעת היתר בבית השחי היה טיפול בבוטוקס או ניתוח שאיבת בלוטות זיעה. שניהם פתרונות מצוינים ויעילים, עם יתרונות וחסרונות בצדם, כמו לכל טיפול רפואי. הפתרון החדשני והמתקדם כיום הוא טיפול miraDry, שהביא בשורה של ממש לסובלים מהזעת יתר בבתי השחי.

 

ד"ר צחי וידר, הרופא המוביל בטיפול בהזעה בישראל, מיישם את כל מגוון הטיפולים הקיימים בארץ ובעולם להזעת יתר, בהתאם לסוג ההזעה, מיקומה ודרישות המטופל. המגוון הרחב של הטיפולים, המכשור המתקדם והניסיון הרב שצבר ד"ר וידר בתחום הטיפול בהזעת יתר, מאפשר לו להתאים לכל מטופל תכנית אישית המבוססת על מצבו, רצונו ותקציבו.

הזעת יתר בבית השחי

הזעת יתר בבית השחי מוגדרת כהזעה מוגזמת המופיעה ללא קשר לפעילות גופנית, לטמפרטורת הסביבה או למצב נפשי. התופעה מופיעה אצל למעלה מ- 3% מהאוכלוסיה, כאשר לחלק גדול מהם הזעת היתר מפריעה באופן משמעותי בתפקוד היומיומי.   מאחר והזעה מוגברת בבתי השחי אינה גורמת רק לאי נוחות, היא עשויה לשנות את אורח החיים של חלק מן האנשים הסובלים ממנה: הימנעות מאינטראקציה חברתית או מקצועית, השקעת אנרגיה בהסתרת הכתמים הגדולים המתפשטים בבגדים, קבלת החלטות לגבי הלבוש המושפעות מההזעה המוגברת והמודעות העצמית הנדרשת מאנשים אלו בסיטואציות חברתיות, במיוחד כשחם או כשנרגשים.

טיפול בהזעת יתר

חשוב לדעת שלהזעת יתר בבית השחי יש פתרון, ואדם הסובל מהזעה מוגברת יכול לחוות חיים חופשיים מחרדות וליהנות מעלייה משמעותית באיכות חייו. עד היום, הפתרון המרכזי להפסקת הזעת היתר בבית השחי היה טיפול בבוטוקס או ניתוח שאיבת בלוטות זיעה. שניהם פתרונות מצוינים ויעילים, עם יתרונות וחסרונות בצדם, כמו לכל טיפול רפואי. הפתרון החדשני והמתקדם כיום הוא טיפול miraDry, שהביא בשורה של ממש לסובלים מהזעת יתר בבתי השחי.   ד"ר צחי וידר, הרופא המוביל בטיפול בהזעה בישראל, מיישם את כל מגוון הטיפולים הקיימים בארץ ובעולם להזעת יתר, בהתאם לסוג ההזעה, מיקומה ודרישות המטופל. המגוון הרחב של הטיפולים, המכשור המתקדם והניסיון הרב שצבר ד"ר וידר בתחום הטיפול בהזעת יתר, מאפשר לו להתאים לכל מטופל תכנית אישית המבוססת על מצבו, רצונו ותקציבו.

ד"ר צחי וידר

לאבחון רפואי התקשרו 1700-700-723
או מלאו טופס זה


140