בוטוקס להזעת יתר

בוטוקס לטיפול בהזעת יתר

בוטוקס להזעת יתר

ד"ר צחי וידר

לאבחון רפואי התקשרו 1700-700-723
או מלאו טופס זה

אני מאשר קבלת תוכן פרסומי

בוטוקס להזעת יתר בבית השחי, בפנים, בכפות הידיים והרגליים. הטיפול המתקדם של הקליניקה – בוטולינום טוקסין.

 

הזעה מוגברת יכולה לגרום ליותר מאי נוחות, ואף לשנות את אורח החיים של חלק מן האנשים הסובלים ממנה. המודעות העצמית הנדרשת מאנשים אלו בסיטואציות חברתיות, במיוחד אם חם או שהם נרגשים, גורמת לעיתים להימנעות ממצבים חברתיים או מקצועיים מביכים. בבית השחי אלו הם עיגולי הזיעה המופיעים על שרוולי הבגדים; בפנים _ ; ברגליים מדובר לא רק על ריח רע, אלא גם על סביבה אידיאלית להתפתחות פטרת ודלקות בעור, והפרעה בהליכה עם סנדלים, נעלי עקב ונעלי עור; ובידיים זוהי הפרעה משמעותית בתפקוד היומיומי בעבודה, בבית הספר ובבית, אשר מתבטאת פעמים רבות בידיים רטובות או נוטפות באופן קבוע, חוסר יכולת להחזיק דברים מסוימים שלא יחליקו וכן מקצועות שלא נתן לעסוק בהם, כמו נגינה, חשמלאות, צורפות וכדומה. אנשים הסובלים מהזעת יתר בכפות הידיים נוטים להימנע ממגע, כמו לחיצת יד, ומנגבים את ידיהם באופן קבוע כל מספר דקות במגבת חבויה או בבגדים. אנו מציעים את הטיפול המתדקם של התופעה במאצעות בוטוקס שנהפך עם השנים לטיפול החשוב ביותר בתחום הזעת יתר.

 

הפחתה או העלמה של ההזעה באיברים אלה גורמת לעלייה מיידית ומשמעותית באיכות החיים, ופתרון הבעיה מאפשר לחוות חיים חדשים וחופשיים מחרדות.

 

בוטוקס להזעת יתר בבית השחי, בפנים, בכפות הידיים והרגליים. הטיפול המתקדם של הקליניקה – בוטולינוס טוקסין.

הזעה מוגברת יכולה לגרום ליותר מאי נוחות, ואף לשנות את אורח החיים של חלק מן האנשים הסובלים ממנה. המודעות העצמית הנדרשת מאנשים אלו בסיטואציות חברתיות, במיוחד אם חם או שהם נרגשים, גורמת לעיתים להימנעות ממצבים חברתיים או מקצועיים מביכים. בבית השחי אלו הם עיגולי הזיעה המופיעים על שרוולי הבגדים; בפנים _ ; ברגליים מדובר לא רק על ריח רע, אלא גם על סביבה אידיאלית להתפתחות פטרת ודלקות בעור, והפרעה בהליכה עם סנדלים, נעלי עקב ונעלי עור; ובידיים זוהי הפרעה משמעותית בתפקוד היומיומי בעבודה, בבית הספר ובבית, אשר מתבטאת פעמים רבות בידיים רטובות או נוטפות באופן קבוע, חוסר יכולת להחזיק דברים מסוימים שלא יחליקו וכן מקצועות שלא נתן לעסוק בהם, כמו נגינה, חשמלאות, צורפות וכדומה. אנשים הסובלים מהזעת יתר בכפות הידיים נוטים להימנע ממגע, כמו לחיצת יד, ומנגבים את ידיהם באופן קבוע כל מספר דקות במגבת חבויה או בבגדים. אנו מציעים את הטיפול המתדקם של התופעה במאצעות בוטוקס שנהפך עם השנים לטיפול החשוב ביותר בתחום הזעת יתר.

 

הפחתה או העלמה של ההזעה באיברים אלה גורמת לעלייה מיידית ומשמעותית באיכות החיים, ופתרון הבעיה מאפשר לחוות חיים חדשים וחופשיים מחרדות.

 

ד"ר צחי וידר

לאבחון רפואי התקשרו 1700-700-723
או מלאו טופס זה

אני מאשר קבלת תוכן פרסומי

המחבר: ד"ר צחי וידר Youtube icon Fecebook icon Google Plus

mmד"ר צחי וידר, רופא מנתח ומומחה עם שם עולמי בתחום הזעת יתר. הוא החל את דרכו בכירורגיה כללית ולאורך השנים התמחה בתחום. ד"ר וידר ייסד את מרפאת או.אר העוסקת בטיפולים חדשניים ופיתוח טכנולוגיות לטיפול בהזעה. ד"ר וידר הוא בוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת בן גוריון שבנגב ועבר השתלמויות במרכזים רפואיים מובילים בעולם.

Call Now Button

מרפאות OR - המרכז הראשון והמוביל בישראל לטיפול בהזעת יתר

6,302 מטופלים כבר פתרו את בעיית ההזעה!
לפגישת אבחון עם רופא מומחה ללא עלות