כל מה שצריך לדעת על הטכנולוגיה המתקדמת להרמת עפעפיים עליונים או תחתונים ללא ניתוח – בכתבה שלפניכם

 

הרמת עפעפיים ללא ניתוח – מרבית הגברים והנשים מעל גיל 50 סובלים מצניחת עפעפיים, הנובעת בין היתר מהצטברות עודפי עור וירידה באלסטיות בעפעפיים העליונים. באזור העפעפיים התחתונים לרוב מצטברים עודפי עור, נוצרים קמטוטים ואף כיסי שומן (“שקיות”). עודפי העור וצניחת העפעפיים משווים לפנים מראה עייף, כבד ומבוגר, ובמקרים חריגים – ההצטברות בעפעפיים העליונים עלולה להוביל לצמצום טווח הראיה ולהפוך מבעיה אסתטית לבעיה רפואית של ממש.

 

הרמת עפעפיים ללא ניתוח – באמצעות טכנולוגיית פלזמה ייחודית 

 

הטיפול בצניחת עפעפיים מיושם בין היתר באמצעות ניתוח, שבמהלכו מתבצע חיתוך כירורגי לצרכי סילוק עודפי העור. על אף שהניתוח אינו ארוך, הוא לרוב מלווה בתופעות לוואי לא נעימות כלל, ועשוי לטמון בחובו סיכונים וסיבוכים. בעשור האחרון, כחלק מרצון של מטופלים להימנע מכניסה לחדר ניתוח, פותחו יותר ויותר מכשירים המאפשרים הרמת עפעפיים ללא ניתוח המבוססות על טכנולוגיות שונות. בעוד הדורות הישנים של המכשירים השתמשו בטכנולוגיית אולטרה-סאונד או בטכנולוגיית גלי רדיו ותיקות אשר טיפלו בנושא באופן חלקי ביותר ע”י מיצוק שטחי של העור, בשנה וחצי האחרונה כובשת את המרפאות טכנולוגיית הפלזמה הייחודית, היחידה שמאפשרת להיפטר מעודפי העור בטיפול מרפאתי פשוט.

 

טיפול קצר ללא כאב – החלמה קצרה

 

טכנולוגיית הפלזמה היא למעשה אנרגיה ממוקדת של חום. במכשירים החדשניים אנרגיה זו מועברת באמצעות ידית דמוית מחט דקיקה אשר איננה נוגעת בעור. החימום מתבצע באופן מדויק, ומבצע צריבה לעודפי העור הגורמת להם להתאדות. תאי העור שסביב האזור שנצרב מתהדקים ומתכווצים, והתוצאה היא עפעפיים מורמים, מתוחים יותר וחפים מעודפי עור. הטיפול אינו כואב, ולרוב מבוצע תחת אלחוש מקומי קל. משך הטיפול נע בין 20 דק’ ל50 דק’, וזאת בהתחשב באזורים המטופלים: עפעפיים עליונים, תחתונים או גם וגם. זמן ההחלמה לא ארוך ואורך מספר ימים, כאשר הטיפול עצמו אינו נמשך יותר משעה.  גם מחיר הטיפול נמוך יותר ממחיר ניתוח הרמת עפעפיים.

 

הרמת עפעפיים ללא ניתוח

 

תוצאות טיפול הרמת עפעפיים ללא ניתוח – מיידיות ולשנים, ללא תופעות לוואי

 

לרוב המטופלים די בטיפול בודד. לחלק מהמטופלים נדרש גם טיפול שני אשר מבוצע כשלושה חודשים לאחר הטיפול הראשון. הצורך בכמות הטיפולים ייקבע ע”י הרופא המטפל, וזאת בהתאם לכמות עודפי העור ההתחלתית. תופעות הלוואי של הטיפול הן קלות וחולפות, ובעיקרן מדובר על גלדים עדינים באזור המטופל אשר נושרים תוך 5-10 ימים, ואדמומיות (ניתנת לאיפור) אשר חולפת תוך 10-20 יום. תוצאות הטיפול נראות לעין מיידית, אך כדי להבחין בהן יש להמתין לנשירת הגלדים. תוצאות הטיפול נשמרות לשנים. מומלץ לבצע טיפול בודד אחת לשנתיים כדי לשמר את התוצאה במצבה הטוב ביותר.

 

אנרגיית פלזמה היא טכנולוגיה שתפסה תאוצה רבה וניתן למצוא מכשירים רבים בקליניקות שונות ואף אצל קוסמטיקאיות. אך חשוב לזכור כי בסופו של דבר, עוצמת החימום היא זו שתשפיע על תוצאות הטיפול. מכשירים המוגבלים לפרמטרים חלשים יידרשו לביצוע מס’ טיפולים רב וחזרתי, ויביאו לתוצאות שטחיות וקצרות מועד – אלו הם המכשירים שמותרים לשימוש ע”י קוסמטיקאיות. מכשירים עוצמתיים, המותאמים לטיפול ברבדים העמוקים ביותר של העור ומיועדים לקבלת תוצאות הנשמרות לאורך זמן תוך 1-2 טיפולים (לדוגמת מכשיר ה- PLASMAGE של חברת BRERA העולמית), מותרים לשימוש על ידי רופא מומחה בלבד.

 

המכשור הרפואי המפורט מעלה מאפשר לכם להימנע מניתוחי הרמת עפעפיים על כל תופעות הלוואי והסיבוכים האפשריים בהם. יחד עם זאת, חשוב לקבל ייעוץ רפואי מסודר טרם הטיפול אצל הרופא המטפל ולשמוע ממנו בפרוטרוט על מהלך הטיפול, תוצאותיו ותופעות הלוואי שלו – יש לציין כי כדאי לקחת מספר ימי חופש לאחר הטיפול בעקבות הנפיחות, כאשר צוות המרפאה יספק לכם את כל הפרטים בנוגע להנחיות של לפני ואחרי הטיפול. אם יש לכם נפיחות קבועה באיזור, הפרעה בראייה או עור עודף בקצה העיניים, צרו איתנו קשר לטיפול היעיל שישפר את איכות חייכם.

המחבר: ד"ר צחי וידר Youtube icon Fecebook icon Google Plus

mmד"ר צחי וידר הוא רופא מנתח ומומחה בטיפולים אסתטיים. ד"ר וידר הוא אחד מחלוצי המטפלים בבוטוקס בארץ, הוא מרצה לרופאים בארץ ובחו"ל, מלמד ומעביר קורסים לרופאים, ונחשב לאחד המומחים הגדולים בתחום האסתטיקה בישראל.

Call Now Button