הזרקות חומרי מילוי לעור הפנים נהפכו לשגרת הטיפוח של נשים וגברים רבים. במוקדם או במאוחר, אצל כולנו מגיע שלב בו העור שהיה מתוח ומלא כשהוא נתמך ברקמה תת-עורית, מאבד את התמיכה והופך להיות רפוי יותר. הסיבה לכך היא שהחומרים שתומכים ברקמה (כמו שומן, קולגן, אלסטין וחומצה היאלורונית) הולכים ומתדלדלים באופן טבעי, וכך מתרוקן ויורד נפח העור בפנים. הטיפול העיקרי באיבוד הנפח בפנים הוא הגדלת התמיכה מתחת לעור באמצעות הזרקת חומרי מילוי באזורים החסרים. אלו חומרים סינתטיים הדומים לחומרים הטבעיים המצויים ברקמות העור, וכאשר הם איכותיים, הם מספקים תוצאות נהדרות ומראה טבעי לאורך זמן.

 

שימוש בחומרים נכונים ובטוחים

 

לא אחת אני נשאל על החומרים בהם אני משתמש. זו שאלה מצוינת, מכיוון שטיפול כל-כך רגיש וכל-כך משמעותי באזור הגוף שלנו שחשוף לעיני כל ומשמש ככרטיס הביקור שלנו – חייב להיעשות באופן מושלם. שני הגורמים שמשפיעים הכי הרבה על התוצאה שתתקבל, הם הניסיון של הרופא המבצע והחומרים בהם הוא משתמש. מכיוון שמדובר בפיסול ועיצוב הפנים, יש חשיבות רבה לבחירת רופא מקצועי המשתמש בחומרי מילוי מצוינים בסמיכות המתאימה לאזור ההזרקה, בטכניקה נכונה ובעומק הדרוש. רק כך תתקבל תוצאה טבעית ויפה בהליך בטוח וללא סיכונים.

 

אני משתמש רק בג’ובידרם, כי בעיניי זהו החומר הכי טוב שיש. הרבה מטופלים שואלים אותי ‘מה יש בג’ובידרם הזה?’, וחשבתי שהבלוג שלי יכול להיות הזדמנות מצוינת להסביר: ג’ובידרם היא סדרה של חומרי ג’ל המבוססת על חומצה היאלורונית, אשר נועדה למילוי הקמטים והשבת נפח העור בפנים. ההבדלים בין החומרים השונים בסדרה תלוי באזור אליו מזריקים, בסמיכות החומר, עובי העור, עומק הקמט ועוד. אני מאמין שעם ג’ובידרם מתקבלות תוצאות יותר יפות בגלל נוחות ההזרקה ובזכות הסמיכות הגבוהה של החומר, אשר תורמת גם לתוצאות המחזיקות לאורך זמן רב.

 

ג’ובידרם – ללא כאבים וזיהומים

 

חומרי המילוי בסדרת ג’ובידרם בעלי מרקם רך, חלק ועדין, ולכן ניתן להזריק אותם באמצעות מחט דקיקה ביותר, המאפשרת דיוק רב ושליטה רבה בעיצוב הפנים הרצוי. חומרי המילוי הללו מתפזרים באחידות, והעור מקבל מראה חלק יותר, אך גם טבעי. כל חומרי המילוי בסדרת ג’ובידרם מכילים לידוקאין, חומר מאלחש המאפשר הזרקה שאינה מלווה בכאב. בנוסף לכך, חומרי האלחוש שכבר קיימים בתוך חומר המילוי, חוסכים מכם הזרקה נוספת של חומרי הרדמה בנפרד, מה שגם מפחית את הסיכון לזיהום, וגם מבטיח אלחוש במידה נכונה ומותאמת לאזור ההזרקה וסמיכות החומר. אני מאמין שהפחתת מספר הזריקות בפנים גם גורמת לכם לתחושת נוחות יותר טובה, וזה חלק חשוב בשביעות הרצון שלכם מהתהליך.

 

החומצה ההיאלורונית של ג’ובידרם אינה ממקור חי ואינה מכילה חלבונים מן החי. היא פותחה על ידי חברת התרופות הבינלאומית ‘אלרגן’, אשר פיתחה גם את הבוטוקס. המוצר בטוח לשימוש ומאושר משרד הבריאות הישראלי, וכן על ידי ה-FDA  האמריקאי וה- CE האירופאי. בטיחות היא אחת מתכונות המפתח של טיפולים רפואיים ואסתטיים, ועם ג’ובידרם כמו בטיפולי ערפד לדוגמה, יש פחות תופעות לוואי מאשר עם חומרים אחרים. הוא נחשב לחומר הבטוח, האיכותי והיקר שבשימוש הרפואה האסתטית. נכון, יש חומרי מילוי שעולים משמעותית פחות, אבל הם גם משמעותית פחות טובים. לעיתים הם לא מספיק איכותיים או מדוללים ופחות מרוכזים, ולכן ותוצאת ההזרקה נשמרת לפחות זמן. סדרת מוצרי ג’ובידרם מעניקה מראה ותחושה חלקים וטבעיים לפנייך ותוצאות הנשמרות לעיתים עד לשנתיים, בכפוף כמובן לעור הפנים של כל אחד ואחת.

 

יש לכם שאלות על ג’ובידרם או על הזרקת חומרי מילוי לפנים? כתבו לנו או התקשרו למרפאה, ונשמח לענות.

המחבר: ד"ר צחי וידר Youtube icon Fecebook icon Google Plus

mmד"ר צחי וידר הוא רופא מנתח ומומחה בטיפולים אסתטיים. ד"ר וידר הוא אחד מחלוצי המטפלים בבוטוקס בארץ, הוא מרצה לרופאים בארץ ובחו"ל, מלמד ומעביר קורסים לרופאים, ונחשב לאחד המומחים הגדולים בתחום האסתטיקה בישראל.

Call Now Button