הזעת יתר בבית השחי

טיפול בהזעת יתר בבית השחי

הזעת יתר בבית השחי

ד"ר צחי וידר

לאבחון רפואי התקשרו 1700-700-723 או מלאו טופס זה

אני מאשר קבלת תוכן פרסומי

על התופעה ודרכי הטיפול בה

הזעת יתר בבית השחי מוגדרת כהזעה מוגזמת המופיעה ללא קשר לפעילות גופנית, לטמפרטורת הסביבה או למצב נפשי. התופעה מופיעה אצל למעלה מ- 3% מהאוכלוסיה, כאשר לחלק גדול מהם הזעת היתר מפריעה באופן משמעותי בתפקוד היומיומי.

 

מאחר והזעה מוגברת בבתי השחי אינה גורמת רק לאי נוחות, היא עשויה לשנות את אורח החיים של חלק מן האנשים הסובלים ממנה: הימנעות מאינטראקציה חברתית או מקצועית, השקעת אנרגיה בהסתרת הכתמים הגדולים המתפשטים בבגדים, קבלת החלטות לגבי הלבוש המושפעות מההזעה המוגברת והמודעות העצמית הנדרשת מאנשים אלו בסיטואציות חברתיות, במיוחד כשחם או כשנרגשים.

 

טיפול miradry להזעה בבית השחי

 

מדוע מתרחשת הזעת יתר בבית השחי?

 

מלבד מצבי מתח וחרדה, יש חשיבות רבה לסוג הפעילות של כל אדם וכמובן לתנאי מזג האוויר. פעילות גופנית מאומצת, לחות קיצונית, השמנה ומצבים נוספים עלולים לגרום להזעת יתר במקרים רבים. נוסף על כך, הזעת יתר עלולה להתרחש בגלל חוסר היגיינה או שימוש בתכשירים/טיפולים נכונים, מה שגורים לייצור חיידקים באיזור.

 

חשוב לדעת כי מצבו של מי שסובל מהזעה מוגברת לא בהכרח יושפע מאחד הגורמים שהזכרנו, והפרשותיו מבלוטות הזיעה יהיו בגלל גנטיקה בעייתית ומהעובדה שהוא אכן סובל מהבעיה באופן טבעי. כדאי לאבחן את הבעיה במהירות על מנת להתאים את הטיפול הנכון לכל אחד – ניתן לעשות זאת באמצעות מספר בדיקות רפואיות ובחינת ההיסטוריה הרפואית.

 

טיפול בהזעת יתר

 

איך מטפלים בהזעת יתר בבית השחי

 

חשוב לדעת כי להזעת יתר בבית השחי יש פתרונות, ואדם הסובל מהזעה מוגברת יכול לחוות חיים חופשיים מחרדות וליהנות מעלייה משמעותית באיכות חייו. עד היום, הפתרון המרכזי להפסקת הזעת היתר בבית השחי היה טיפול בבוטוקס או ניתוח שאיבת בלוטות זיעה. שניהם פתרונות מצוינים ויעילים, עם יתרונות וחסרונות בצדם, כמו לכל טיפול רפואי. הפתרון החדשני והמתקדם כיום הוא טיפול miraDry, שהביא בשורה של ממש לסובלים מהזעת יתר בבתי השחי.

 

כדי לשמוע עוד על הטיפולים נגד הזעת יתר בבית השחי – הכנסו 

 

ד”ר צחי וידר, הרופא המוביל בטיפול בהזעה בישראל, מיישם את כל מגוון הטיפולים הקיימים בארץ ובעולם להזעת יתר, בהתאם לסוג ההזעה, מיקומה ודרישות המטופל. המגוון הרחב של הטיפולים, המכשור המתקדם והניסיון הרב שצבר ד”ר וידר בתחום הטיפול בהזעת יתר, מאפשר לו להתאים לכל מטופל תכנית אישית המבוססת על מצבו, רצונו ותקציבו.

 

תכשירי הזעת יתר בבית השחי

הזעת יתר בבית השחי

  הזעת יתר בבית השחי מוגדרת כהזעה מוגזמת המופיעה ללא קשר לפעילות גופנית, לטמפרטורת הסביבה או למצב נפשי. התופעה מופיעה אצל למעלה מ- 3% מהאוכלוסיה, כאשר לחלק גדול מהם הזעת היתר מפריעה באופן משמעותי בתפקוד היומיומי.   מאחר והזעה מוגברת בבתי השחי אינה גורמת רק לאי נוחות, היא עשויה לשנות את אורח החיים של חלק מן האנשים הסובלים ממנה: הימנעות מאינטראקציה חברתית או מקצועית, השקעת אנרגיה בהסתרת הכתמים הגדולים המתפשטים בבגדים, קבלת החלטות לגבי הלבוש המושפעות מההזעה המוגברת והמודעות העצמית הנדרשת מאנשים אלו בסיטואציות חברתיות, במיוחד כשחם או כשנרגשים.   טיפול miradry להזעה בבית השחי   מדוע מתרחשת הזעת יתר בבית השחי?   מלבד מצבי מתח וחרדה, יש חשיבות רבה לסוג הפעילות של כל אדם וכמובן לתנאי מזג האוויר. פעילות גופנית מאומצת, לחות קיצונית, השמנה ומצבים נוספים עלולים לגרום להזעת יתר במקרים רבים. נוסף על כך, הזעת יתר עלולה להתרחש בגלל חוסר היגיינה או שימוש בתכשירים/טיפולים נכונים, מה שגורים לייצור חיידקים באיזור.   חשוב לדעת כי מצבו של מי שסובל מהזעה מוגברת לא בהכרח יושפע מאחד הגורמים שהזכרנו, והפרשותיו מבלוטות הזיעה יהיו בגלל גנטיקה בעייתית ומהעובדה שהוא אכן סובל מהבעיה באופן טבעי. כדאי לאבחן את הבעיה במהירות על מנת להתאים את הטיפול הנכון לכל אחד – ניתן לעשות זאת באמצעות מספר בדיקות רפואיות ובחינת ההיסטוריה הרפואית.  

טיפול בהזעת יתר

  איך מטפלים בהזעת יתר בבית השחי   חשוב לדעת כי להזעת יתר בבית השחי יש פתרונות, ואדם הסובל מהזעה מוגברת יכול לחוות חיים חופשיים מחרדות וליהנות מעלייה משמעותית באיכות חייו. עד היום, הפתרון המרכזי להפסקת הזעת היתר בבית השחי היה טיפול בבוטוקס או ניתוח שאיבת בלוטות זיעה. שניהם פתרונות יעילים, עם יתרונות וחסרונות בצדם, כמו לכל טיפול רפואי. הפתרון החדשני והמתקדם כיום הוא טיפול miraDry, שהביא בשורה של ממש לסובלים מהזעת יתר בבתי השחי.   כדי לשמוע עוד על הטיפולים נגד הזעת יתר בבית השחי – הכנסו    ד”ר צחי וידר, הרופא המוביל בטיפול בהזעה בישראל, מיישם את כל מגוון הטיפולים הקיימים בארץ ובעולם להזעת יתר, בהתאם לסוג ההזעה, מיקומה ודרישות המטופל. המגוון הרחב של הטיפולים, המכשור המתקדם והניסיון הרב שצבר ד”ר וידר בתחום הטיפול בהזעת יתר, מאפשר לו להתאים לכל מטופל תכנית אישית המבוססת על מצבו, רצונו ותקציבו.   תכשירי הזעת יתר בבית השחי    
ד"ר צחי וידר

לאבחון רפואי התקשרו 1700-700-723 או מלאו טופס זה

אני מאשר קבלת תוכן פרסומי

המחבר: ד"ר צחי וידר Youtube icon Fecebook icon Google Plus

mmד"ר צחי וידר, רופא מנתח ומומחה עם שם עולמי בתחום הזעת יתר. הוא החל את דרכו בכירורגיה כללית ולאורך השנים התמחה בתחום. ד"ר וידר ייסד את מרפאת או.אר העוסקת בטיפולים חדשניים ופיתוח טכנולוגיות לטיפול בהזעה. ד"ר וידר הוא בוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת בן גוריון שבנגב ועבר השתלמויות במרכזים רפואיים מובילים בעולם.

Call Now Button

מרפאות OR - המרכז הראשון והמוביל בישראל לטיפול בהזעת יתר

6,302 מטופלים כבר פתרו את בעיית ההזעה!
לפגישת אבחון עם רופא מומחה ללא עלות