אנשים שהם מזיעים כבדים מרגישים שהזיעה היא חלק מרכזי בחייהם ובהתנהלותם ביום-יום. הם נמנעים מפעילויות ספורט ומאינטראקציות מקצועיות או חברתיות, ובעיקר חשים סבל גדול כי הם חושבים שאין לכך פתרון והם פשוט צריכים לחיות עם זה. רובם כלל לא הולכים לרופא בשביל לדון איתו על הבעיה הרפואית הזו, וחלקם הקטן דווקא כן מתייעץ עם רופא משפחה או רופא עור. הם מחפשים את הדאודורנטים הכי טובים וחזקים שעל המדף, הולכים רק עם מכנסיים סופגי זיעה או חולצות כהות כדי שלא יראו את עיגולי הזיעה, מפזרים טלק, מורחים קרמים, שואלים באינטרנט ובעיקר מתמודדים לבד עם הבעיה.

 

אני יודע עד כמה הזעה מוגברת היא נושא מטריד. כמי שמטפל בהזעת יתר כבר מעל 20 שנה, אני יכול להגיד לכם שאין סיפור שלא שמעתי או מקרה שלא טיפלתי בו. אני מעודכן בכל המחקרים החדשים, מרצה לרופאים בארץ ובחו”ל על הזעת יתר, מכיר את כל שיטות הטיפול ויודע שיש מה לעשות, ואפילו לא מעט. לכן, אל תתייאשו ואל תניחו שמדובר בגזירה משמיים. תנו לי לטפל בהזעה המוגברת שלכם, ולהוריד לכם דאגה אחת מהראש.

 

טיפולים יעילים להזעה מוגברת

 

הרפואה מציעה היום מספר טיפולים יעילים למדי: מזריקות בוטוקס, דרך מכשיר  miraDry הפועל על טכנולוגיה של אנרגיה אלקטרומגנטית ועד ניתוח. אז מה מתאים לכם? תלוי באזור בגוף בו אתם מזיעים ובתקציב שלכם. להזעה בבית השחי יש 5 דרכי טיפול נפוצות: תכשירים נגד הזעה (דאודורנטים), הזרקות בוטוקס לבלוטות הזיעה בבית השחי, ניתוח שאיבת בלוטות זיעה, טיפול חדשני במכשיר miraDry הפועל על טכנולוגיה של אנרגיה אלקטרומגנטית וכן ניתוח סימפטקטומיה. לכל אחד מהטיפולים יתרונות וחסרונות הנוגעים למשך יעילות הטיפול, תופעות לוואי, עלויות וכדומה.

 

להזעה בכפות הידיים או הרגליים ישנם 2-3 טיפולים להפחתה או העלמה של ההזעה המוגברת: הזרקת בוטוקס לבלוטות הזיעה בכפות הידיים או הרגליים, מכשיר לטיפול ביתי הפועל בשיטת יונטופורזיס, וכן ניתוח לניתוק העצב הסימפתטי המשפיע על כפות הידיים. גם כאן, הפתרונות מצוינים ויעילים, עם יתרונות וחסרונות בצדם, כמו כל טיפול רפואי. להזעת יתר בפנים יש טיפול מרכזי אחד והוא הזרקת בוטוקס לבלוטות הזיעה.

 

הזעת יתר היא בעיה רפואית מוכרת, וחלק מהטיפולים לפתרונה אפילו מסובסדים באמצעות הביטוחים הפרטיים. תוכלו ללמוד עוד על התופעה ועל דרכי הטיפול כאן באתר. יש לנו מדריכים כתובים ומפורטים שיסייעו לכם ללמוד על הזעת היתר ועל הפתרונות השונים הקיימים היום בזכות הרפואה המודרנית. גלשו באתר, הכירו את היצע הטיפולים הקיים לסובלים מהזעה מוגברת, למדו את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם, וזכרו שאני עומד לרשותכם בכל שאלה. אתם מוזמנים לפגישה אישית ללא תשלום במהלכה אוכל להתאים לכם את הטיפול המדויק והמיטבי עבורכם.

המחבר: ד"ר צחי וידר Youtube icon Fecebook icon Google Plus

mmד"ר צחי וידר, רופא מנתח ומומחה עם שם עולמי בתחום הזעת יתר. הוא החל את דרכו בכירורגיה כללית ולאורך השנים התמחה בתחום. ד"ר וידר ייסד את מרפאת או.אר העוסקת בטיפולים חדשניים ופיתוח טכנולוגיות לטיפול בהזעה. ד"ר וידר הוא בוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת בן גוריון שבנגב ועבר השתלמויות במרכזים רפואיים מובילים בעולם.

Call Now Button

מרפאות OR - המרכז הראשון והמוביל בישראל לטיפול בהזעת יתר

6,302 מטופלים כבר פתרו את בעיית ההזעה!
לפגישת אבחון עם רופא מומחה ללא עלות